spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Alüminyum Kapılar Yazdır E-posta

ALÜMİNYUM KAPILAR :

YALITIMLI ALÜMİNYUM KAPILAR

SI 57 ( Saray 94 ) Kapı Serisi

İki odacıklı, ekonomik ısı yalıtımlı kapı sistemidir. Geniş bir profil yelpazesine sahiptir. Uygun adaptörle çift açılım, pivot açılım, , içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı, açılı köşe dönüşü yapmak mümkündür.Dar geniş serileri; 1,3 mm-1,9 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 57 mm, kanat profilinde 65 mm'dir.17 mm'den 42 mm‘e kadar ısıcam takılabilir. 14,8 mm ve 18,6 mm yerli veya ithal ısı bariyeri uygulanabilirSI 55 ( Saray 94 ) Kapı Serisi

Üç odacıklı, ısı yalıtımlı kapı sistemidir. Avrupa normlarına uygun olduğundan çift açılım, , katlanır kapı gibi ithal , çarpma, (tek-çift) kanatlı kapı yapmak mümkündür. 2 mm-1,5 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 55 mm kanat profilinde 58,5-65 mm'dir.15 mm den 40 mm‘e kadar ısıcam takılabilir. 14,8 mm ve 18,6 mm yerli veya ithal ısı bariyeri uygulanabilir.

SI 66 ( Saray 2000 ) Kapı Serisi

Üç odacıklı, ısı yalıtımlı kapı sistemidir. Avrupa normlarına uygun olduğundan çift açılım, (tek-çift) kanatlı kapı yapmak ve açılı dönüş yapmak mümkündür.2 mm-1,5 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 66 mm, kanat profilinde 76 mm'dir.17 mm'den 60 mm‘e kadar ısıcam takılabilir.18,6 mm yerli veya ithal, 24 mm ve 34'lük ithal ısı bariyeri uygulanabilir.


Oval Seri ( Saray ) Kapı Sistemleri

Yalıtımlı ve yalıtımsız alternatifleri mevcuttur. Farklı kesit derinliğine sahip Avrupa normlarına uygun dekoratif görünüşü ön plana çıkan kapı ve pencere serisidir. Avrupa normlarına uygun olması nedeni ile ithal mekanizma kullanımına uygundur. Yalıtımlı serisi üç odacıklı olup; 14,8 mm yerli veya ithal bariyer uygulanabilir. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir.

SSI68 Sürme Serisi

Isı yalıtımlı dekoratif görünümlü sürme doğrama serisidir. 20 mm ısıcam takılabilir. Ayarlanabilir makaraları çalışma kolaylığı Alternatifli kasa profili seçeneği mevcuttur. 14.8 mm ithal bariyer uygulanır.


YALITIMSIZ KAPILAR

S45 ( Saray 94 ) Kapı Serisi

Yalıtımsız ekonomik kapı serisidir. Geniş bir profil yelpazesine sahiptir. Uygun adaptörle çift açılım, Pivot açılım, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı, açılı köşe dönüşü yapmak mümkündür. Dar geniş serileri; 1,3 mm-1,9 mm et kalınlık alternatiflerimevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 45,5 mm, kanat profilinde 55 mm'dir. 6 mm'den 31 mm'e kadar cam takılabilir


S55 ( Saray 2000 ) Kapı Serisi

Isı yalıtımsız kapı Sistemidir. Avrupa normlarına uygun olduğundan çift açılım, katlanır kapı gibi ithal aksesuarlar uygulanabilir. Pivot pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı yapmak mümkündür. 2 mm-1,5 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 55 mm profilinde 58,5 –65 mm'dir. 4 mm'den 40 mm‘e kadar cam takılabilir.


Oval Kapı Serisi

Yalıtımlı ve yalıtımsız alternatifleri mevcuttur. Farklı kesit derinliğine sahip Avrupa normlarına uygun dekoratif görünüşü ön plana çıkan kapı serisidir. Avrupa normlarına uygun olması nedeni ile ithal mekanizma


kullanımına uygundur. Yalıtımlı serisi üç odacıklı olup; 14,8 mmyerli veya ithal bariyer uygulanabilir. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir.C60 ISI Yalıtımsız Seri

Isı yalıtımsız kapı vitrin doğraması serisidir.Kesit derinliği 60 mm'dir. Profillerin et kalınlığı

1.6 mm'dir. 900 köşe dönüş profili mevcuttur. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilirT60 ISI Yalıtımsız Kapı Serisi

Isı yalıtımsız kapı pencere ve vitrin doğraması serisidir.Kesit derinliği
60 mm'dir.Profillerin et kalınlığı 1.6 mm'dir. 900 köşe dönüş profili mevcuttur. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir.

Aldoks Yalıtımsız Kapı Serisi

Yalıtımsız kapı serisidir. Fugalı ve düz alternatifleri mevcuttur. Farklı et kalınlıkta üretilebilir. Geniş veya dar serileri, köşe dönüş profili alternatifi ile ekonomik bir seridir. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir.


Oval Sürme Serisi

Isı yalıtımsız sürme doğrama serisidir. Değişik ölçülerde cam kalınlıkları uygulanabilir. Dekoratif görünüşlüdür. Farklı kesit derinliğine sahip alternatifleri vardır.

Tuba Sürme Serisi

Isı yalıtımsız sürme doğrama serisidir. Farklı kesit derinliğine sahip alternatifleri vardır. Tekcam veya ısıcam takılabilir.

SS68 Sürme Serisi

Isı yalıtımsız dekoratif görünümlü sürme doğrama serisidir.
20 mm ısıcam takılabilir. Ayarlanabilir makaraları çalışma kolaylığı sağlar. Alternatifli kasa profili seçeneği mevcuttur.


Seksiyonel Kapılar Sistemleri

Kullanım :
Seksiyonel kapılar çok amaçlı tavana açılır paletli kapılar çelik veya alüminyumdan imal edilmiştir. Endüstriyel yapılar için tavana açılır kapılar motorlu ve manuel kullanımda ideal ve modern çözümdür.
Fabrika ve depo gibi tüm endüstriyel amaçlara uygundur. Yüksek açma kapama gerektiren yerlerde uygun çözümdür.
İç hacmi daraltmaz, ferah ve güvenlidir. Maksimum sızdırmazlık ve ısı yalıtımı sağlar.
Teknik Özellikler
Kullanılacağı mekana göre yataklama tipi uygulanarak sistem her ortama uyum sağlar. Alçak tavanlı mahallerde 18-20 cm lik bir payla düşük yataklama imkanı vardır.
Monofaze küçük ve orta boy kapıların yanı sıra üç fazlı yüksek güçlü motorlar mevcuttur.
Güvenlik
Sıkışmaya karşı iki adet infrared algılayıcı dan oluşan emniyet sistemine sahiptir.

 
< Önceki   Sonraki >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB