spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Alüminyum Pencere Yazdır E-posta

ALÜMİNYUM PENCERE :

YALITIMLI ALÜMİNYUM PENCERELER

SI 57 ( Saray 94 ) Kapı ve Pencere Serisi
İki odacıklı, ekonomik ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemidir. Geniş bir profil yelpazesine sahiptir. Uygun adaptörle çift açılım, pivot açılım, paralel çekme sürme pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı, açılı köşe dönüşü yapmak mümkündür. Dar geniş serileri; 1,3 mm-1,9 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 57 mm, kanat profilinde 65 mm'dir.17 mm'den 42 mm‘e kadar ısıcam takılabilir. 14,8 mm ve 18,6 mm yerli veya ithal ısı bariyeri uygulanabilir


SI 55 ( Saray 94 ) Kapı ve Pencere Serisi

Üç odacıklı, ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemidir. Avrupa normlarına uygun olduğundan çift açılım, paralel çekme sürme pencere, katlanır kapı gibi ithal aksesuarlar uygulanabilir. Pivot pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı yapmak mümkündür. 2 mm-1,5 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 55 mm kanat profilinde 58,5-65 mm'dir.15 mm den 40 mm‘e kadar ısıcam takılabilir. 14,8 mm ve 18,6 mm yerli veya ithal ısı bariyeri uygulanabilir.

SI 66 ( Saray 2000 ) Kapı ve Pencere Serisi
Üç odacıklı, ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemidir. Avrupa normlarına uygun olduğundan çift açılım, paralel çekme sürme pencere, katlanır kapı gibi ithal aksesuarlar uygulanabilir. Pivot pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı yapmak ve açılı dönüş yapmak mümkündür. 2 mm-1,5 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur.

Kesit derinliği kasa profilinde 66 mm, kanat profilinde
76 mm'dir.17 mm'den 60 mm‘e kadar ısıcam takılabilir.18,6 mm yerli veya ithal, 24 mm ve 34'lük ithal ısı bariyeri uygulanabilir.


Oval Seri ( Saray ) Kapı ve Pencere Sistemleri
Yalıtımlı ve yalıtımsız alternatifleri mevcuttur. Farklı kesit derinliğine sahip Avrupa normlarına uygun dekoratif görünüşü ön plana çıkan kapı ve pencere serisidir. Avrupa normlarına uygun olması nedeni ile ithal mekanizma kullanımına uygundur. Yalıtımlı serisi üç odacıklı olup; 14,8 mm yerli veya ithal bariyer uygulanabilir. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir.

SSI68 Sürme Serisi
Isı yalıtımlı dekoratif görünümlü sürme doğrama serisidir. 20 mm ısıcam takılabilir. Ayarlanabilir makaraları çalışma kolaylığı sağlar. Alternatifli kasa profili seçeneği mevcuttur. 14.8 mm ithal bariyer uygulanır.


YALITIMSIZ PENCERELER VE KAPILAR

S45 ( Saray 94 ) Kapı ve Pencere Serisi
Yalıtımsız ekonomik kapı ve pencere serisidir. Geniş bir profil yelpazesine sahiptir. Uygun adaptörle çift açılım, Pivot açılım, paralel çekme sürme pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı, açılı köşe dönüşü yapmak mümkündür. Dar geniş serileri; 1,3 mm-1,9 mm et kalınlık

alternatiflerimevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde
45,5 mm, kanat profilinde 55 mm'dir. 6 mm'den 31 mm'e kadar cam takılabilir.

S55 ( Saray 2000 ) Kapı ve Pencere Serisi
Isı yalıtımsız kapı ve pencere sistemidir. Avrupa normlarına uygun olduğundan çift açılım, paralel çekme sürme pencere, katlanır kapı gibi ithalaksesuarlar uygulanabilir. Pivot pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı yapmak mümkündür. 2 mm-1,5 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 55 mm kanat profilinde


58,5 –65 mm'dir. 4 mm'den 40 mm‘e kadar cam takılabilir.


Oval Kapı ve Pencere Serisi
Yalıtımlı ve yalıtımsız alternatifleri mevcuttur. Farklı kesit derinliğine sahip Avrupa normlarına uygun dekoratif görünüşü ön plana çıkan kapı ve pencere serisidir. Avrupa normlarına uygun olması nedeni ile ithal mekanizma

kullanımına uygundur. Yalıtımlı serisi üç odacıklı olup; 14,8 mmyerli veya ithal bariyer uygulanabilir. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir.

C60 ISI Yalıtımsız Seri
Isı yalıtımsız kapı pencere ve vitrin doğraması serisidir.Kesit derinliği
60 mm'dir. Profillerin et kalınlığı


1.6 mm'dir. 900 köşe dönüş profili mevcuttur. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir .


T60 ISI Yalıtımsız Kapı Serisi

Isı yalıtımsız kapı pencere ve vitrin doğraması serisidir.Kesit derinliği
60 mm'dir.Profillerin et kalınlığı 1.6 mm'dir. 900 köşe dönüş profili mevcuttur. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir.


Aldoks Yalıtımsız Kapı ve Pencere Serisi
Yalıtımsız kapı ve pencere serisidir. Fugalı ve düz alternatifleri mevcuttur. Farklı et kalınlıkta üretilebilir. Geniş veya dar serileri, köşe dönüş profili alternatifi ile ekonomik bir seridir. Farklı cam kalınlıkları uygulanabilir.


Oval Sürme Serisi
Isı yalıtımsız sürme doğrama serisidir. Değişik ölçülerde cam kalınlıkları uygulanabilir. Dekoratif görünüşlüdür. Farklı kesit derinliğine sahip alternatifleri vardır.

Tuba Sürme Serisi
Isı yalıtımsız sürme doğrama serisidir. Farklı kesit derinliğine sahip alternatifleri vardır. Tekcam veya ısıcam takılabilir.

SS68 Sürme Serisi
Isı yalıtımsız dekoratif görünümlü sürme doğrama serisidir.
20 mm ısıcam takılabilir. Ayarlanabilir makaraları çalışma kolaylığı sağlar. Alternatifli kasa profili seçeneği mevcuttur. 
< Önceki   Sonraki >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB