spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Çatı Penceresi Yazdır E-posta

ÇATI PENCERESİ :

Evlerinizin kullanılmayan eski, karanlık ve havasız çatı araları, bu mekanların havasını tümüyle değiştiren Çatı Pencereleri ile geçmişte kalıyor.
Bugüne kadar konvansiyonel sistemle yapılan güvercin pencereleri, özellikle ışık istenen mekanlarda yetersiz kalmaktaydı. Aynı zamanda güneş ışığını da yeterli diklikte alamamaktaydı. Çatı Pencereleri; çatı arası mekanlarda maksimum ışık ve güneş isteyen herkese ihtiyacı doğrultusunda konforlu ve garantili çözümler sunmaktadır.
Tüm ürünler Avrupa normlarına göre üretilmiş olup, Kılıçoğlu güvencesi altındadır.
Çatı Pencerleri, çatı alanlarını aydınlatmak için bulunabilecek en mükemmel çözümdür. Çünkü tüm çatı pencereleri, dikey pencerelere oranla % 50 daha iyi aydınlatma sağlar. Çatı Pencereleri ise kasa yapısındaki özel detay çözümü sayesinde diğer çatı pencerelerine oranla % 6 daha fazla aydınlatma imkanı sağlamaktadır.
Kiremit üzerine yapılacak montajlarda pencere etekliği ile birlikte kullanılması gerekmektedir.Pencere Ebatları (cm.)   55 x 98 78 x 118 114 x 118
Cam Alanı (m²)  
Pencere No  

0.29
1

0.59
2
0.94
3


PENCERE ETEKLİĞİ


 

Çatı pencerelerinin kiremitler üzerine montajı yapılırken kullanılması gerekli su yalıtım aksesuarıdır. Dar ve geniş kavisli kiremitler için 2 çeşittir.
ÖLÇÜLER(cm): 55x98, 78x118, 114x118

YALITIMLI ALİMİNYUM PENCERELER
SI 57 ( Saray 94 ) Kapı ve Pencere Serisi
İki odacıklı, ekonomik ısı yalıtımlı kapı ve pencere sistemidir. Geniş bir profil yelpazesine sahiptir. Uygun adaptörle çift açılım, pivot açılım, paralel çekme sürme pencere, çarpma, içe dışa (tek-çift) kanatlı kapı, açılı köşe dönüşü yapmak mümkündür. Dar geniş serileri; 1,3 mm-1,9 mm et kalınlık alternatifleri mevcuttur. Kesit derinliği kasa profilinde 57 mm, kanat profilinde 65 mm'dir.17 mm'den 42 mm‘e kadar ısıcam takılabilir. 14,8 mm ve 18,6 mm yerli veya ithal ısı bariyeri uygulanabilir


 
< Önceki   Sonraki >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB