spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Pergole Çatı Yazdır E-posta

PERGOLE ÇATI VE KAPALI BAHÇELİ ÇATILAR :

 


POLİKARBONAT ÇATILAR
Polikarbonat çatılar, taşıyıcı çelik veya alüminyum konstrüksiyon üzerinde, özel alüminyum profiller ile yerli veya ithal polikarbonat levhalar kullanılarak montajı yapılır.Çatı ışıklıkları çeşitli formlarda ve ölçülerde uygulanabilir. Tonoz, basık tonoz, kubbe, tek eğimli, kırma ve piramit sistemleriyle anılan bu temel formlar, hayallerinizi hayata geçirmeye olanak sağlar. 

 

TELESKOPİK HAVUZ ÖRTÜLERİ

• Teleskopik havuz örtü sistemleri sayesinde havuzlarınızı yaz-kış kullanma olanağı bulacaksınız.
• Kullanılan şeffaf kaplama malzemeleri sayesinde hem güneşlenebilecek hemde güneşin zararlı UV ısınlarından korunacaksınız

Teknik Özellikleri

• Sistemde taşıyıcı olarak kullanılan alüminyum kemerler yüksek mukavemetli olarak imal edilmiştir.
• Taşıyıcı kemerler arası mesafe sistemin taşıyacağı yükün durumuna göre 105 cm , 125 cm ile 210 cm arasında değişmektedir.
• Teleskopik havuz örtü sistemini oluşturan parçalar modüler olduğundan projenin uzunluk ölçülerinde sınırlama yoktur. Sistemimiz sabit ve hareketli modüllerden oluşmakta ve teleskopik olarak bir biri içerisine geçmektedir.
• Sistemin yanlarını oluşturan levhalar yukarıya dogru diğer levhanın altına girecek şekilde açilabilmektedir.Bu da sistemimizin teleskopik çalışma prensibine ek hareket kabiliyeti kazandırmaktadır.
• Sistem özel olarak imal edilen alüminyum raylar üzerinde hareket ettirilmektedir.
• Aşırı rüzğarda sistemin olumsuz etkilenmesini önlemek amacıyla raylara özel alüminyum kenetlerle hareketi kısıtlamayacak şekilde tutturulmuştur.
• Sistem manuel veya motorlu olarak çalıştırılabilir.
• Sistemde kullanılan alüminyum malzemeler elektrostatik toz boya istenilen RAL renginde boyanabilir.

 Yaşam alanlarımızda farklı mekanlar oluşturmak amacıyla zengin uygulama şekillerine sahip alanlardır verandalar. Kayzen Yapı olarak bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak birçok mahalde rahatlıkla kullanabileceğiniz , rahat , estetik sistemler üretmeye devam etmekteyiz.
Bu amaçla bahçenizde , kafeteryanızda , restorantınızda , lobinizde ve daha bir çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz , çok kolay montajı yapılabilen bu sistemi sizlerin hizmetinize sunmaktayız.

 

DANPALON

Danpalon ışıklık çözüm sistemleri, yapıların gerektirdiği farklı işlevleri karşılayabilen çok sayıdaki alternatifiyle çatı ve cephe uygulamalarında sınırsız tasarıma kapılarını açıyor. Ticari, sanayi veya endüstriyel yapılarda, turizm işletmelerinde, konutlarda ve daha pek çok farklı alanda uygulanan Danpalon, örttüğü mekana değer katar. Tıpkı bir kabuk gibi, yapıyı doğanın olumsuz etkilerinden korurken, doğayla ve gün ışığıyla iç içe mekanlar yaratmanızı sağlar.

Her türlü laboratuvar ve saha testlerinde kalitesini kanıtlayan Danpalon, yirminin üzerinde ülkede uygulanırken Türkiye'de de yıllardır seçkin yapıların ışıklık sistemini oluşturuyor.
* Multicell ( 10 mm, 12 mm, 16 mm)
* Dual ( 8 mm, 10 mm )
* Solid ( 4 mm )

 

 

 
< Önceki   Sonraki >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB