spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Ana Sayfa arrow TAŞERONLAR arrow Asma Tavan Ustası
Asma Tavan Ustası Yazdır E-posta

               ASMA TAVAN USTALARIMIZ İŞİN ŞEKLİNE GÖRE EĞİTİM ALMIŞ FARKLI BRANŞLARDA FARKLI USTALARLA YAPILMAKTADIR.

      ASMA TAVAN İŞLERİ OLARAK AAŞAĞIDAKİ TAVAN ÇEŞİTLERİNİ YAPMAKTAYIZ.

  • TAŞYÜNÜ ASMATAVAN YAPILMASI (TİJ APARAT ASKILI T ALÜM.PROFİLLİ,12 MM 60X60 PLAKA TAŞYÜNÜ LEVHASI İLE YAPILMASI.)
  • ALÜMÜNYUM ASMA TAVAN YAPILMASI(TİJ APARAT ASKILI T ALÜM. PROF.60X60 PLAKA ALÜMÜNYUM SAC DELİKLİ DELİKSİZ PLAKALARLA YAP.)
  • ALÇIPAN ASMA TAVAN YAPILMASI (TİJ APARAT ASKILI  C PROF.VEYA KUTU PROFİL KARKASLI 12,5 MM ALÇI PLAKA LEVHALARLA YAP.)
  • PVC ASMA TAVAN YAPILMASI(TİJ AAPARAT ASKILI C PROFİLLİ VEYA KUTU PROFİL KARKASLI 20 CM-25 CM ENİNDE PVC ŞERİT GEÇMELİ MALZEMELERLE YADA T PROFİL İÇİNE 30X30 PVC PLAKA LEVHALARLA DELİKLİ DELİKSİZ PVC ASMA TAVAN YAPILMASI.)
  • AHŞAP KARKAS İLE AHŞAP LAMBİRİ TAVAN ÇAKILARAK ASMA TAVAN YAPILMASI İŞLERİ

        Yaşam modern alanlar yaratarak daha göze hoş gelecek yeniliklere doğru sürekli atılımlar ile  değişmiş iç mekan tavanlarında amacına uygun pürüzsüz kaygan,silinebilir düzgün satıhlar elde edilmiştir. Hastane koridor tavanlarına akustik ses yutucu taşyünü levha, ameliyethanelere antibakteriyel metal tavan wc lere aliminum çıtalı veya çıtasız şık tavan,bar ve showroom'lara rekli spotlu asma tavan, gözlükçü ve sarrafa sarı spot ve beyaz havuzlu tavan,bürolara bant ışıklı veya gizli ışıklı tavan derken çok çeşitlendi. Bu tavanların montajı çok sağlam ve içlerinin temiz,görünümü kusursuz olması ustasından geçer. 

ÖRNEK:

ASKI APARATLI  kendisi özel kancalı  T ALÜMÜNYUM PROFİL konstrüksiyonLU, alüminyum 60x60  alüm. plakalarla tavan yaptırmak isteyelim. Eğer tavan da spot lamba, hoparlör, yangın ikaz sensörü gibi ağırlıklar çoğaldığında tavanı taşıyan montaj vidaları yeteri kadar iyi yapılmamışsa veya sağlam tutturulmamışsa bu tavan çöker, lambalar kafamıza inebilir. Daha da kötüsü facialar, yangın gibi. 
 

 
Sonraki >
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB